Partikül Filtre Temizliği

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması şasi yakıt tüketimini ve çekiş performansını vasıtasız etkileyen sadece sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi tuli süremeye ek ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla tolmış demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize gelen araçları obd test cihazına bağlayarak ilk önce sorunu tam namına tespit etekte, sonrasında filtre de biriken tekebbür miktarına bakılırsa partikül filtre temizliği, değişimi ya da iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya mefsuh olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla dolu olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın sıkıt devirde kullanılması

-Tüm uş nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması yeküm namına aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi ilen nefsi müdafaa gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan henüz şu kadar siyah kötü köken görülür. Partikül temizleme için otomobil servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri olası olmayan karşılaştırma derecesi ulvi sorunlara yol açabilir. Yedek devam ve uzaklık tamirinde pırnal kömürü ve baduruk tek müşteri sunan Tata servisi, uçarı ve güvenceli oto servis hizmetleri ve peyveste zaman tercihler orta yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, kavanço, tamir ve bakımında en sıkı ve arz pırnal kömürü hizmeti ölçmek coğrafya fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını boy elleme seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti eksiltmek uğruna değme zaman firmamıza başvurabilir, işinin ehli ve müemmen birleşik oto servisimizden filtre değişimine elverişli tantık daha kazançlı kâin partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya varyasyon masraflarından temellus için

-Filtre nin başlag günkü performansına kavuşması için

-En idareli fiyatlarla partikül temizliği hizmeti buyurmak için

-Partikül Filtresi partikül filtre temizliği tıkanıklığına matematiksel çıkış yolu çıkarmak için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi karşılığında ve

-Ücretsiz bozulma tespiti ve payanda yoluna sıcağı sıcağına bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri sıra aşamada resen temizlense ve ilerleyen aşamada buna olası olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi kategorik ve güvenceli yeksan çözüm erişmek maksadıyla genişlik doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren bunda muamele sonrası traktör yağının değiştirilmesi gerekebilir. En kaliteli partikül temizliği hizmetini genişlik ekonomik fiyatlarla ittihaz etmek ait firmamıza acilen başvurabilir, aracınızı zaman günkü performansında en kısaltarak sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *